Раназол

alt

Економічно вигідний, низькотоксичний протруйник системної дії для захисту насіння зернових колосових від насіннєвої та ґрунтової інфекції.

Діюча речовина:

тебуконазол, 60 г/л

Виробник:

Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

Формуляція:

текучій концентрат суспензії

Тарна одиниця:

каністра 5л.

  • Не має негативного впливу на польову схожість та енергію проростання насіння.
  • Низька норма витрати препарата на 1 т посівного матеріалу.
  • Завдяки системній дії препарат РАНАЗОЛ® не тільки знищує інфекцію, що знаходиться в насінні, але й захищає молоді проростки на перших етапах росту та розвитку.
  • Прилипач у складі РАНАЗОЛ® надійно утримує препарат на поверхні насіння.
  • Барвник у складі препарата РАНАЗОЛ® дозволяє ефективно контролювати якість проведення робіт з передпосівної обробки насіння.
  • Сумісність з іншими пестицидами та агрохімікатами дозволяє застосовувати препарат РАНАЗОЛ® в комплексних системах захисту сільськогосподарських культур.
  • Малотоксичний для людей.

Діюча речовина тебуконазол, проникаючи в середину насіння, знищує збудників хвороб, які перебувають в насінні та на його поверхні, а також захищає паростки культури від грунтової інфекції. РАНАЗОЛ® не має негативного впливу на польову схожість та енергію проростання насіння. Крім діючої речовини (тебуконазол) РАНАЗОЛ® містить фарбник та прилипач: у такій формі препарат є зручним у використанні і безпечним для користувача та навколишнього середовища.

Протруєння здійснюється за 2–3 дні до сівби робочою суспензією препарату із розрахунку 10 л робочого розчину (9,5 л води та 0,4–0,5 л препарату РАНАЗОЛ®) на 1 т насіння. Насіннєвий матеріал перед протруєнням має бути ретельно відкалібрований та не мати домішок у вигляді пилу та часток битого зерна, які можуть зв’язати значну кількість діючої речовини.

Перед застосуванням каністру з препаратом слід збовтати. Робочий розчин готується безпосередньо перед обробкою. Робочий розчин не рекомендовано залишати на довгий період без збовтування. Обов’язковою вимогою є забезпечення рівномірного покриття посівного матеріалу плівкою робочого розчину. Для цього в процесі протруювання слід ретельно контролювати кількість насіння, яке проходить через протруювальну машину, та кількість робочого розчину, що подається в протруювальну камеру.

Культура

Шкідливий об’єкт

Норми витрати, л/т

Ячмінь ярий*

Пшениця озима

Сажкові хвороби, фузаріозна

і гельмінтоспоріозна

кореневі гнилі

 

0,4–0,5

*Для більш ефективної боротьби з насіннєвою інфекцією ячменю ярого протруйник слід застосовувати з нормою 0,5 л/т.

Препарат застосовується для знищення сажкових захворювань, а також кореневих гнилей сходів зернових колосових культур.


alt
Зворотній
зв'язок